O nás

O nás

Už od roku 1990

Firma EROPLAN– Začínali sme v ťažkých a veľmi skromných podmienkach. Na začiatku sme dokázali vyrábať pár modelov mesačne v garáži.

Od začiatku bola naša priorita dodávať zákazníkom modely svetovej kvality. V časoch, keď bol internet ešte v plienkach nám reklamu v RC komunite neskromne robila naša precíznosť, ktorá sa odzrkadlovala na kvalite našej práce, na našich RC modeloch.

Ako sa postupne záujem o naše modely zvyšoval museli sme rozširovať priestory a zvyšovať výrobu. Nakoniec sme sa rozrástli na úspešnú stabilnú firmu, ktorá už viac než 10 rokov vlastní budovu výlučne pre potreby výroby RC modelov, ktoré v súčasnosti expedujeme už do celého sveta.

RC modely sú našou vášňou

EROPLAN - Pekár model

Pekár model je zameraná hlavne na výrobu leteckých modelov prevažne celokompozitovej konštrukcie v ARF prevedení. RC modely lietadiel vyrábame z najkvalitnejších dostupných materiálov.

Budeme radi, ak si z našej ponuky vyberiete aj Vy. Sme stabilný a zodpovedný partner pre našich spolupracovníkov, klientov a zamestnancov. Akékoľvek pripomienky k modelom alebo tejto stránke adresujte na emailovú schránku info@eroplan.sk Ďakujeme za návštevu, prajeme krásny a úspešný deň!

01.Najvyššia kvalita výrobkov

Keďže každú súčasť našich modelov vyrábame ručne, ručne opracuvávame a kompletujeme máme 100% prehľad a dohľad nad tým aby sme si už viac než 30 rokov dokázali udržať kvalitu na najvyššej svetovej úrovni.

02.Férovosť

Na čom sa dohodneme to platí. V každej situácii sme féroví a maximálne profesionálni.

03.Profesionalita

Za 30 rokov sme nabrali obrovské množstvo skúseností nielen vo výrobe. U nás sa môžete spoľahnúť na profesionalitu v každom aspekte od výroby až po obchod. Vážime si každého jedného zákazníka.

Zameriavame sa hlavne na výrobu leteckých modelov prevažne celokompozitovej konštrukcie v ARF prevedení. RC modely lietadiel vyrábame z kvalitných materiálov.

Copyright © 2023 Všetky práva vyhradené.